Prase Párty

26.11.~29.11.2020

Online

Připravované akce

Prase Párty Online

Každoroční Prase Párty je naplánována jak je zvykem poslední víkend v Listopadu (26.11.~29.11.2020) v prostorách klubu fotbalového hřiště v Benešově nad Ploučnicí. pouze online.

Doufáme, že naše fyzická nepřítomnost nikoho neodradí a účast bude přibližně stejná jako vždy.

Průběh i program akce se předpokládá stejný jako v posledních ročnících, a i jako v předchozích ročnících veškeré občerstvení je v režii místního hostinského ochotného člena Vaší rodiny a to včetně guláše bez kterého by to nešlo a proto si ho rádi uděláte sami. Přespání je možné přímo na místě v oddělených místnostech, v okolí ve Vaší vlastní ložnici.

Pokud se chcete zúčastnit, nezapomeňte se prosím registrovat. Registrace není povinná, ale hodně nám to pomůže se adekvátně na vás připravit (místa k sezení, množství jídla a piva, atd.). Do poznámky napište co si sebou berete za stroje, ať víme kolik místa asi zaberete. Přijdte do IRCnet kanálu #artway a do kterékoliv z připravených volně a zdarma přístupných videokonferencí:

PraseParty (hlavní místnost pro pokec se všemi)

PraseParty2 (vedlejší místnost pro menší skupinky s vlastním tématem)

PraseParty3 (vedlejší místnost pro menší skupinky s vlastním tématem)

PraseParty4 (vedlejší místnost pro menší skupinky s vlastním tématem)

PraseParty5 (vedlejší místnost pro menší skupinky s vlastním tématem)

Pro konferenci stačí jakýkoliv webový prohlížeč a počítač s rychlejším Internetem (4Mbit), mikrofonem a volitelně s web kamerou. Je možné se připojit přes mobilní aplikaci "Jitsi Meet" bežně dostupnou na všech smartmobilních platformách. U přístupu z mobilních zařízení doporučuji použít Wifi nebo vypnout video.

Chat bude na IRCNet v kanále #artway, viz "IRC" link v menu.

Vítány jsou všechny platformy, a byli bychom velmi rádi kdyby se objevil i někdo s Atari.

Akci organizuje Krtek, s případnými dotazy se obracejte přímo na něj na tel. 605 346 249

Online konference není nijak organizována, je volně přístupná po celou dobu, ale budeme rádi když se nějak ve větším počtu setkáme někdy k večeru od 18 hodiny, případně po domluvě na IRC kanále.

Vstupné 250,-

Kudy tam?

ulice Nádražní 400, 407 22 Benešov nad Ploučnicí, okres Děčín, Ústecký kraj, stát Česko